NÁŠ TÝM

Marek Holemář - jednatel

Ve firmě zastávám pozici jednatele a Ekovysočinu jsem založil roku 2015 společně s panem Zeťkem, druhým jednatelem firmy. Věřím, že jednou z nejúčinnějších pomocí lidem je dát jim práci. Proto jsme se rozhodli spojit moje zkušenosti ze sociální oblasti se zkušenostmi z ochrany přírody pana Zeťka a výsledkem je EKOVYSOČINA s.r.o.
V práci mě baví možnost budovat, rozvíjet a tvořit něco nového, jedinečného. Firma je živý organismus, o který je třeba denně pečovat a věnovat se všem jeho částem.
Za dobu mého působení ve firmě jsem se naučil, že je právě taková, jací lidé v ní pracují. A že lidé jsou ten nejcennější kapitál, který firma vlastní. Můžete mít sebevětší plány a skvělou vizi, můžete si hrát na sebevětšího šéfa, ale pokud nemáte partu lidí, kteří jsou to s vámi ochotní sdílet a odpracovat to, tak nemáte nic… Proto je důležité lidem naslouchat. Velmi si například cením toho, že když vymyslím nějakou hloupost, jsou mi to mí spolupracovníci schopní a ochotní říct, a ještě navíc přijít i s lepším nápadem. Snažíme se využívat předností všech pracovníků.
V naší práci se odrážejí hodnoty firmy, ke kterým patří i to, že práce by měla být pestrá a zábavná… Život je totiž moc krátký na to, abychom dělali něco, co nás nebaví!

David Kucharič - ředitel výroby

V Ekovysočině pracuji jako ředitel výroby. K práci jsem se dostal skrze bývalou organizaci, kde jsem pracoval. Tenkrát nynější jednatel rozesílal nabídku práce a mě to zaujalo.
Na práci mě nejvíc baví její pestrost. Mohu pracovat venku, v dobrém kolektivu, a zároveň se mohu podílet na rozvoji Ekovysočiny.
Ve firmě jsem se naučil mimo jiné i obsluhovat bagr a získal jsem strojnický průkaz na rypadlo a nakladač. V rámci dalšího firemního vzdělávání jsem získal řidičák na vozík, absolvoval jsem školení na střih stromů a školení mapových aplikací.
Firma je podle mě jedinečná přátelským přístupem k zaměstnancům, kteří jsou loajální a obětaví, dále širokým portfoliem služeb a individuálním přístupem k zákazníkovi.

Pavel Máchal - krajinářský dělník

Ve firmě pracuji na pozici krajinářský dělník a užívám si, že jsem v přírodě a často se podívám na místa, kam bych se jinak sám nepodíval.
Máme, myslím si, dobrý kolektiv a vycházíme si vstříc.
Díky firmě jsem se naučil různé stavební a zahradnické práce a rozšířil jsem si řidičský průkaz o skupinu E.
Firma je podle mě jedinečná originálními výrobky, které začleňujeme do krajiny.

Petr Havel – truhlář

V Ekovysočině pracuji jako předák truhlářské dílny. Před pár lety jsem dostal tip, že v Ekovysočině hledají nové zaměstnance. Začal jsem jako pomocná síla na truhlárně a situace se vyvinula tak, že dnes dělám předáka.
Líbí se mi pestrá pracovní náplň. Učím se nové věci. Při vyjížďkách do terénu poznávám nová místa. Výhodou je možnost práce na zkrácený úvazek a rozvržení pracovní doby podle mých potřeb.
S kolegy vycházíme dobře. Samozřejmě se našly chvíle, kdy to zaskřípalo, ale vždy to dobře dopadlo:-) Ve firmě je přátelská atmosféra, což dokazuje i to, že se účastníme firemních akcí nebo si jdeme po práci společně zasportovat.
Naučil jsem se zpracovat dřevo od katru, přes sušárnu až po obrábění na truhlárně. Získávám také zkušenosti s organizací práce a vedením lidí.
V rámci školení jsem si udělal svářečský průkaz, abych si při té truhlařině mohl podle potřeby svařit něco ze železa. Nedávno jsem absolvoval autoškolu pro řidičské oprávnění na přívěsný vozík do 3500 kg – B+E.
Ekovysočina je malá firma. Nejedeme zde žádnou pásovou výrobu, která by brzy začala nudit. Firma nabízí možnost dalšího vzdělávání, což se mi líbí, protože se rád učím nové věci. Jedinečný je osobní přístup k zaměstnancům nebo třeba možnost upravit si pracovní dobu.

Jaroslava Malcová – obsluha e-shopu

Ve firmě se starám o obsluhu e-shopu. Dříve jsem pracovala jako asistentka výuky na Chaloupkách o.p.s. - v Kněžicích, kde jsem měla nastarosti i obchůdek spojený s rozesílkou objednaných publikací. A právě s publikacemi jsem přešla pod Ekovysočinu i já. 

Baví mě práce s počítačem a na druhé straně jsem ráda, že celý den jen nesedím a mám i pohyb. Výhodou je, že pokud potřebuji, mohu přijít do práce na “odpolední”.

Pracovní kolektiv mi vyhovuje a za svoje působení v Ekovysočině jsem se naučila vše kolem e-shopu. 

Firma mi přijde jedinečná svým přístupem k zaměstnancům a náplní práce, kterou nabízí.

             Pokud chcete sledovat naši činnost, navštivte náš tým na Facebooku: 

https://www.facebook.com/ekovysocina.sro