Zahrady

Přidej se k nám...

Čtvrtek 5. ledna

Rok se nám zase s rokem sešel a my po loňské nabité sezóně už vyhlížíme tu letošní. I letos chceme udělat Vysočinu zase o trochu zelenější, pestřejší a krásnější a protože toho máme v plánu zase hodně, tak by se nám hodily další šikovné ruce do party.

PF 2023_email

PF 2023

Pondělí 19. prosince

EKOVYSOČINA s.r.o. přeje všem svým zákazníkům a dodavatelům příjemné prožití vánočních svátků a úspěšný vstup do Nového roku. I v příštím roce jsme tady pro Vás a pro Vaše nápady.

Hledáme posilu pro podzimní sezónu...

Pátek 9. září

Podzimní zahradnická realizační sezóna je v plné proudu a zájem o naše služby je stále větší. Hodil by se nám tak pár šikovných rukou navíc, nebo i třeba více párů...

Brikety_3

Nově nabízíme dřevěné brikety

Středa 10. srpna

EKOVYSOČINA s.r.o. nově nabízí ekologické dřevěné brikety z měkkého dřeva. Využijte v době stále rostoucích nákladů na energii naši novou nabídku a záváděcích cen dřevěných briket!

Palisádové záhony

Výzva na podporu přírodních zahrad ve školách vyhlášena!

Pondělí 4. července

Chtěli by jste u vaší mateřské, základní nebo střední škole zbrusu novou přírodní zahradu, ale nemáte na ni dostatek finačních prostředků? Pak by jste měli zpozornět , protože Státní fond životního prostředí v letošním roce opět vyhlásil dotační výzvu budování zahrad v přírodních stylu!

CSOB_r

EKOVYSOČINA opět oceněná v programu ČSOB!

Pátek 1. července

Společnost EKOVYSOČINA s.r.o. znovu uspěla v grantového programu ČSOB Start it social!, v rámci kterého ČSOB podporuje rozvoj sociálních podniků prostřednictvím finanční podpory a odborného poradenství.