Hledáme posilu pro podzimní sezónu...

Pátek 9. září

Podzimní zahradnická realizační sezóna je v plné proudu a zájem o naše služby je stále větší. Hodil by se nám tak pár šikovných rukou navíc, nebo i třeba více párů...

Brikety_3

Nově nabízíme dřevěné brikety

Středa 10. srpna

EKOVYSOČINA s.r.o. nově nabízí ekologické dřevěné brikety z měkkého dřeva. Využijte v době stále rostoucích nákladů na energii naši novou nabídku a záváděcích cen dřevěných briket!

Palisádové záhony

Výzva na podporu přírodních zahrad ve školách vyhlášena!

Pondělí 4. července

Chtěli by jste u vaší mateřské, základní nebo střední škole zbrusu novou přírodní zahradu, ale nemáte na ni dostatek finačních prostředků? Pak by jste měli zpozornět , protože Státní fond životního prostředí v letošním roce opět vyhlásil dotační výzvu budování zahrad v přírodních stylu!

CSOB_r

EKOVYSOČINA opět oceněná v programu ČSOB!

Pátek 1. července

Společnost EKOVYSOČINA s.r.o. znovu uspěla v grantového programu ČSOB Start it social!, v rámci kterého ČSOB podporuje rozvoj sociálních podniků prostřednictvím finanční podpory a odborného poradenství.

Prodejna

Hledá se nová vedoucí e-shopu!

Středa 11. května

Hledáme novou vedoucí našeho e-shopu - práce na částečný úvazek v Brtinici!

Zahrada_Baliny

Rosteme, chcete s námi?

Pondělí 17. ledna

Nejen sázíme, ale taky sami rosteme. Jsme mladá rozvíjející firma z Vysočiny, zabývající se zahradnickými a krajinářskými pracemi, dřevovýrobou a vybranou stavební činností. Měníme svět tak, aby byl pestřejší a zelenější, protože rozmanitost je to, co dělá náš život zajímavější.